O PROJEKCIE

O PROJEKCIE

Blogerzy, którzy prężnie i rozwojowo działają w sieci, powołali do życia cykl tematycznych spotkań i działań pod hasłem „GŁODNI ZMIAN„. Działania te, mają na celu uświadamianie społeczeństwa, jakim problemem jest otyłość, oraz złe nawyki żywieniowe u dzieci.
Razem z dietetykami, pokazujemy młodym rodzicom, jak żywić maluchy oraz jak zmienić jadłospis, by jak najlepiej dbać o zdrowie swojej rodziny.

Głodni Zmian to niezwykle ważna inicjatywa. Pomysł zrodził się na styczniowym spotkaniu Rodziców dla zdrowia. Grupa mam blogerek już włączyła się do projektu i działamy! Pokażemy Wam, że zdrowe posiłki wcale nie są trudne do zrobienia, a przede wszystkim nie są drogie.

głodni zmian

Dołącz do akcji Głodnych Zmian – śledź nas na FACEBOOKU, komentuj, pisz i uświadamiaj otoczenie jak ważny jest zdrowy styl życia i zdrowe odżywianie!


glodni zmian

Dietetyk Radzi

 

DIETETYK RADZI to Inicjatywa realizowana we współpracy z Polskim Towarzystwem Dietetyki oraz studentami i absolwentami dietetyki Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Odpowiadamy na pytania i wątpliwości przyszłych mam. Jeśli masz pytanie, napisz do nas: info@mypacjenci.org
Zamieszczamy jedną z porad naszych Dietetyków.
Więcej porad na: www.facebook.com/glodnizmian

#zdrowyczwartek

głodni-zmian2.jpg-22-747x500

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji #zdrowyczwartek i na cykl wpisów na blogu, w którym zadbamy o nasze zdrowie.
#zdrowyczwartek to autorski projekt Agnieszki, który oznacza, że w każdy czwartek będą pojawiać się na blogach wpisy odnośnie zdrowia, a także przepisy dla dzieci i dorosłych
Regulamin akcji dostępny jest TUTAJ

WARSZTATY KULINARNE

Warsztaty ze specjalistami dla mam, to projekt pokazujący właściwą drogę w żywieniu maluchów. Na warsztatach z gotowania, mamy nauczą się, jak przyrządzić zdrowe przekąski, wysłuchają prelekcji dietetyka, podzielą się doświadczeniem kulinarnym z innymi mamami, dla których zdrowie zaczyna się od widelca. Ponadto dzieci pod okiem swoich mam, będą mogły same przygotować swoje zdrowe batoniki z mussli, oraz pyszny pudding czekoladowy z kaszy jaglanej. Czas warsztatów to czas zdrowo spożytkowany. Nauczymy się wspólnie, jak najwłaściwiej nakarmić tych, których kochamy.

zainspiruj mnie mamo

Głodni Zmian w Łodzi podczas łódzkiego spotkania blogujących mam, w dniach 27.02-01.03.215.
Organizator: Marta Kusiak (tosinkowo.pl)

marchefka0

#MARCHEFKA CHALLENGE

#Marchefka Challenge to inicjatywa blogerów, która zrodziła się na lipcowym spotkaniu w ramach projektu Rodzice dla Zdrowia. Rodzice i dietetycy postanowili narobić trochę pozytywnego szumu w sieci, żeby zebrać poparcie społeczne pod inicjatywą wprowadzenia porady dietetycznej dla kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci finansowanej przez NFZ.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress